Zámek Hrádek

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hrádek 1, Sušice 34201

Perfektní
dle 100 recenzí

96%

Anna Rasmussen
jednotlivec, 18.11.2017

Hotel Zámek Hrádek byl v létě 2010 otevřen po dlouholeté rekonstrukci. Příjemné romantické prostředí a usměvavý a profesionální personál Vám poskytne pocit, že jste se ocitli v pohádce. Hotel má k dispozici 22 pokojů s celkovou kapacitou 43 lůžek a 10 přistýlek. Můžete se ubytovat v pokojích ve stylu Ludvíka XV., anglického chippendale, tudorovské renesance a francouzského rokoka. V zámeckém areálu je Vám k dispozici restaurace, Muzeum Františka Pravdy, kaple sv. Valburgy a park.Bezplatné parkování je zajištěno v uzavřeném zámeckém dvoře.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Zámek Hrádek On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Classic
Classic
Exclussive
De Luxe 2+2
De Luxe 2+1
Royal
Classic

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Zámek Hrádek Pokoje

Hotel má k dispozici pokoje typu Classic, Exclussive, De Luxe a Royal. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny dobovým nábytkem a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a psacím stolkem s připojením k internetu zdarma. Některé pokoje poskytují krásný výhled do zámeckého parku.Pro pořádání seminářů, prezentačních akcí, obchodních jednání, společenských akcí, recepcí, svateb, výstav a rodinných oslav Vám jsou k dispozici vhodné prostory. Konferenční místnosti lze za příplatek dovybavit potřebnou technikou. Pro Vaše akce zajistí hotel občerstvení i doprovodný program (vystoupení historických tanců, ohňová show, různé sportovní aktivity apod.).

Zámek Hrádek Gastronomie

Stylová zámecká restaurace nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české kuchyně obohacené o poznatky moderní gastronomie. Posedět můžete v krásných renesančních sálech - Soudním a Erbovním, nebo v salónku. V teplých měsících je otevřena venkovní terasa.

Zámek Hrádek Recepce

Recepce je otevřena: 8 - 22 hod.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • JCB
 • CS

Zámek Hrádek Dostupnost

Hrádek leží na silnici II. třídy č. 187 Klatovy - Sušice.Hrádek má velmi dobré autobusové spojení do Sušice, Klatov, Plzně a Prahy. Obcí projíždějí autobusové linky
Kašperské Hory- Sušice- Plzeň, Sušice- Hrádek- Nalžovské Hory, Sušice- Kolinec- Klatovy, Modrava- Sušice- Lnáře- Praha, České Budějovice- Prachatice- Sušice- Plzeň.
Obcí rovněž probíhá železniční trať č.185 Klatovy- Horažďovice. Spojení vlakem je zajištěno do Sušice, Klatov, Horažďovic, Plzně, Č. Budějovic a Prahy.

Zámek Hrádek Okolí

Zámek se nachází v obci Hrádek nedaleko Sušice. U hotelu se rozprostírá barokní park s otevřeným průhledem do nádherné lesnaté krajiny. V areálu se nachází Muzeum Františka Pravdy, které se zaměřuje na osobu Františka Pravdy, významného autora knížek pro lid 2. poloviny 19. století.Region Sušicka nabízí široké spektrum možností pro sportovní i kulturní vyžití. Cyklistům je k dispozici hustá pavučina cyklistických tras. Relaxaci u vody nabízí koupaliště Sušice a Aquapark v Horažďovicích.

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.